Zespół

Do współpracy zaprosiliśmy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę wychowawców, którzy uwielbiają pracę z dziećmi.
Zapewnią Państwa dzieciom ciekawy, aktywny i bezpieczny wypoczynek

Maria Hetmańska

Z optymizmem zaraża innych ciekawością świata i zachwytem nad jego funkcjonowaniem. Między żartami o filmach superbohaterskich stara się zainteresować dzieci ciekawostkami bardziej naukowymi. Poza studiowaniem kognitywistyki na Uniwersytecie Warszawskim interesuje się psychologią i fotografią. W wolnym czasie śpiewa w zespole teatralno-musicalowym.

Natalia Lorens

Studentka Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim i absolwentka dwóch stopni Państwowych Szkół Muzycznych w Warszawie. Uwielbia wszystko co związane z teatrem, muzyką oraz chemią, jednak najbardziej fascynuje ją znajdowanie sposobów na przekazywanie wiedzy w sposób jasny i interesujący dla młodego umysłu. Prowadzi zajęcia w Pracowni Eksperymentu. W wolnym czasie aktywnie angażuje się w działalność zespołu musicalowego, w którym między innymi uczy poprawnej emisji głosu. Lubi podróżować, a gdyby doba miała więcej godzin oprócz hiszpańskiego uczyłaby się jeszcze kilku języków. W przyszłości chciałaby rozpowszechniać wiedzę na temat korzyści wynikających z edukacji artystycznej dzieci i młodzieży oraz założyć przedszkole.

Martyna Nejman

Jej życie to ciągłe działanie – rano zakłada na szyję stetoskop i jako studentka Warszawskiego Uniwersytety Medycznego uczy się jak nieść pomoc innym ludziom. Po południu zaś zakłada fartuch laboratoryjny i w ramach zajęć w Pracowni Eksperymentu z pasją odkrywa przed dziećmi zagadki otaczającego je świata. A gdy tylko ma chwilę wolnego, chwyta plecak i w myśl zasady „podróże kształcą” doświadcza nowych kultur, języków, bogactwa fauny i flory oraz największych osiągnięć architektonicznych ludzkości.

Aleksandra Kuligowska

Ciekawa świata, wrażliwa i empatyczna. Fascynacja biologią, chemią i fizjologią, a także pragnienie pracy z ludźmi, zaprowadziły ją na kierunek lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej żywiołem jest ruch i wszystko, co z nim związane - żagle, narty, wycieczki po górach, podróże; a nade wszystko odnajdywanie w naturze mechanizmów, które znamy ze szkolnych ławek, i dzielenie się nimi z najmłodszymi. Kocha zadawanie pytań, bo to ciekawość popycha ku odkrywaniu nowych rzeczy i rozwijaniu zainteresowań.

Anna Rakowska

Ukończyła fizjoterapię na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uwielbia aktywnie podróżować i odkrywać nowe miejsca. Najlepszą formą odpoczynku są dla niej długie, piesze wędrówki górskie. W wolnych chwilach lubi tworzyć użyteczne rękodzieła, oglądać poruszające filmy i czytać zajmujące wiersze. Przez kilka lat prowadziła drużynę harcerek, a obecnie nadal działa w harcerstwie, organizując kursy metodyczne i obozy wędrowne. Praca z dziećmi przynosi jej dużo satysfakcji i pozytywnej energii, dlatego realizuje się ucząc szycia na maszynie, pracując w Pracowni Eksperymentu oraz zawodowo prowadząc zajęcia terapeutyczne w wodzie, z nauki pływania i gimnastyki korekcyjnej.