z myślą o rodzicach i dzieciach

zespół

Do współpracy zaprosiliśmy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę wychowawców, którzy uwielbiają pracę z dziećmi.           Zapewnią Państwa dzieciom ciekawy, aktywny i bezpieczny wypoczynek.

Natalia Byczkowska po zdjęciu munduru harcerskiego (jest instruktorką ZHR w stopniu podharcmistrzyni) wkłada fartuch i spędza czas w laboratorium próbując sił jako młody naukowiec, ze szczególnym uwzględnieniem tajników biologii molekularnej, którą studiuje. Interesuje ją też dydaktyka i promocja nauki, dlatego prowadzi z dziećmi w szkołach zajęcia z eksperymentami, wyjaśniające w jaki sposób działa otaczający dzieci świat.
Lubi zagadki i łamigłówki, więc jeśli ktoś zechce ją o coś spytać, musi liczyć się z tym, że odpowiedź dostanie zaszyfrowaną! Najlepiej czuje się na rowerze, preferuje długie wycieczki z przerwą na piknik i w dobrym towarzystwie, bo ponad wszystko uwielbia rozmowy z ludźmi, najlepiej przy jedzeniu.

Michalina Bawor, optymistyczna studentka audiofonologii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i jednocześnie drużynowa zuchowa. Na kolonie z dziećmi jeździ od sześciu lat. Najwięcej satysfakcji czerpie z pracy na świeżym powietrzu, nad eksperymentami z dziedziny chemii i biologii oraz z radości swoich podopiecznych. Często można ją spotkać na dużych imprezach, gdzie w ramach wolontariatu jest ratownikiem. Dużo mówi, mało śpi, a na każdym kroku stara się zarazić swoim pozytywnym nastawieniem.

Katarzyna Polit od 6 pracuje z dziećmi, jest drużynową Gromady Zuchowej działającej w Łodzi. Wielką motywację do działania czerpie z uśmiechu i radości dzieci, z którymi współpracuje. Oprócz pracy z dziećmi studiuje zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. Jest zafascynowana aktywnym spędzaniem czasu. Można spotkać ją na szlakach polskich gór. Ostatnio wędrowała po Tatrach, Beskidach, a także podziwiała bieszczadzkie połoniny. Uwielbia spływy kajakowe, piesze wycieczki, szczególnie te zakończone ogniskiem. Bardzo chętnie gra w gry zespołowe: siatkówkę i koszykówkę, ostatnio zgłębia tajniki gry w badmintona. Na aktywny wypoczynek stawia również w pracy z dziećmi. Nie straszne są jej nawet mecze w piłkę nożną, które rozgrywa ze swoimi zuchami.

Anna Rakowska studiuje fizjoterapię na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uwielbia aktywnie podróżować i odkrywać nowe miejsca. Najlepszą formą odpoczynku są dla niej długie, piesze wędrówki górskie. W wolnych chwilach lubi tworzyć użyteczne rękodzieła, oglądać poruszające filmy i czytać zajmujące wiersze. Prowadziła przez kilka lat drużynę harcerek, a obecnie nadal działa organizując kursy metodyczne. Praca z dziećmi przynosi jej dużo satysfakcji, dlatego realizuje się prowadząc warsztaty z szycia na maszynie i pracując w Pracowni Eksperymentu.

Maria Hetmańska z optymizmem zaraża innych ciekawością świata i zachwytem nad jego funkcjonowaniem. Między żartami o filmach superbohaterskich stara się zainteresować dzieci ciekawostkami bardziej naukowymi. Poza studiowaniem kognitywistyki na Uniwersytecie Warszawskim interesuje się psychologią i fotografią. W wolnym czasie śpiewa w zespole teatralno-musicalowym.